Drodzy Uczniowie!

10-04-2020
kwiaty
W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że czas nauki on-line został wydłużony do dnia 26 kwietnia. Dlatego jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie, niestety nie zobaczymy się w  (...)

Szanowni Państwo!

09-04-2020
krzyż
Czas Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca  nam drogi codziennego życ (...)

Dobra kondycja jest ważna!

08-04-2020
utrzymywanie równowagi
Siedzenie w domu nie sprzyja utrzymaniu dobrej formy, ale dzięki nauczycielom wychowania fizycznego jest to możliwe! Należy tylko sumiennie wykonywać zalecane zestawy ćwiczeń. Zoba (...)

Drodzy Uczniowie!