16 listopada Międzynarodowy Dzień Tolerancji

16-11-2018
gazetka szkolna
Wzorem  lat ubiegłych  w dniu 16 listopada 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Zaakcentowaliśmy ten dzień  gazetką tematyczną&nb (...)

Rosną dęby

15-11-2018
Dla uczczenia 100 – rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klasy 7b w imieniu całej społeczności szkolnej, posadzili przed szkołą dęby. Te, jakże symbolic (...)

Koluszki - droga do niepodległości

15-11-2018
Z okazji obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w żywej lekcji historii pt. "Koluszki - droga do niepodległości". (...)

Całodniowa lekcja historii w 2a

15-11-2018
Klasa 2a w szczególny sposób uczciła Narodowe Święto Niepodległości. W piątek 9 listopada dzieci przyszły do szkoły w strojach galowych i przypięły do ubranek kotyliony. Wraz z inn (...)

Wizyta pod Pomnikiem Orła Białego

15-11-2018
Uczniowie klasy 5d wraz z wychowawczynią postanowili uczcić 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym celu wybrali się pod Pomnik Orła Białego, gdzie odśpiewali hy (...)

Od Kościuszki do Piłsudskiego

14-11-2018
W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości część klas naszej szkoły przyłączyła się do "Marszu od Kościuszki do Piłsudskiego". Akcja polegała na przemarszu ulicami miasta rozpoc (...)

Rekord dla Niepodległej

nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej
9 listopada, zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem, społeczność szkolna przystąpiła do wspólnej akcji ministerstwa edukacji i Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji N (...)

Klasa 3d w Toruniu

uczniowie wyrabiający pierniki
Uczniowie z klas 3c i 3d w środę 7 listopada wybrali się na wycieczkę do Torunia. Dzieci przeszły ulicami Starego Miasta, zatrzymały się przy pomniku Mikołaja Kopernika, obejrzały (...)

Drogi do Niepodległej

09-11-2018
uczniowie wykonujący zadanie w bibliotece
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości szkolna biblioteka przygotowała dla uczniów klas 6 terenową grę edukacyjną "Drogi do Niepodległej". Uczniowie z kla (...)