Lekcja przyrody w klasie 2b i 2c

dzieci oglądają szkielety zwierząt
        Najlepszym sposobem na naukę jest oczywiście lekcja w terenie. Klasy 2b i 2c w środę 12 lutego wybrały się na wycieczkę do Muzeum Przyrod (...)

Spotkanie z awangardą

klasa 3a podczas projektowania
Czym jest sztuka awangardowa i kto ją tworzył w Koluszkach? O tym dowiedzieli się uczniowie klas IIIa i IIId na warsztatach plastycznych prowadzonych przez Pana Mateusza Jaśkiewicz (...)

Nowe technologie wokół nas

19-02-2020
plakat: nie daj się złapać w pajęczą sieć zagrożeń
Klasa IIId realizowała przez tydzień projekt pt. „Nowe technologie wokół nas”. Głównym celem było zapoznanie dzieci z nowymi technologiami i rozwojem myśl (...)

Półfinał wojewódzki w piłkę siatkową

zawodniczka odbiera gratulacje
W dniu 12 lutego 2020 r.w Tomaszowie Mazowieckim przeprowadzone zostały zawody półfinału wojewódzkiego dziewcząt w piłce siatkowej (4 -ki siatkarskie). Rywalizował (...)

Piłka siatkowa

drużyna chłopców
W dniu 10 lutego 2020 r. w Hali Sportowej w Koluszkach odbyły się  zawody w ramach Igrzysk Szkolnych Dzieci  w siatkówce dziewcząt i chłopców (...)

Orlen Cup

uczennice z Panią Moniką Pyrek
W dniu 11.02.2020 r. w Łodzi uczniowie naszej szkoły mieli okazję przyglądać się i kibicować lekkoatletom na światowym poziomie uczestnicząc w mityngu Orlen Cup dzięki zaproszeniu (...)

Warsztaty serowarskie

11-02-2020
uczniowie słuchają instrukcji prowadzącego
We współpracy z firmą „Junior” w szkole zorganizowane zostały warsztaty serowarskie dla dzieci. W trakcie zajęć uczniowie poznali tajniki produkcji sera podpuszc (...)

Diabetolog w klasie 2a

10-02-2020
uczniowie siedzą w kręgu
Uczniowie klasy 2a kolejny raz gościli w swojej klasie mamę Igora Chłapińskiego. Pani Katarzynie Lesiak-Chłapińskiej towarzyszyła tym razem wyjątkowa dziewczynka, również uc (...)

Nietypowa lekcja otwarta

10-02-2020
grupa uczniów prezentuje swoją pracę
W ostatnim tygodniu grupa uczniów z klasy 2a wzięła udział w lekcji prowadzonej przez mówiące awatary. To właśnie wirtualna Zosia, Monika i Krzyś omówili cele (...)

Laureaci

06-02-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Ogólnopolski konkurs „Meditest” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i obejmuje ogromny zakres zagadnień dotyczących zdrowego stylu życia, (...)