III Światowy Dzień Ubogich

19-11-2019
Z okazji obchodzonego 17 listopada 2019 roku III Światowego Dnia Ubogich Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole zbiórkę produktów spożywczych  i chem (...)

Półfinał Wojewódzki w Piłkę Ręczną

sportowa reprezentacja SP2
W dniu 8 listopada reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr2 w Koluszkach w składzie : Roksana Suchan, Julia Przybylska ,Jagoda Tomaszewska, Natalia Filipczak, Aleksandra (...)

Mistrzowie Gminy w Tenisie Stołowym

15-11-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
14 listopada szkolna kolekcja pucharów powiększyła się o dwa trofea. W rozgrywkach gminnych Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego nasze drużyny w składzie: Agata Pakuła i Ag (...)

16 listopada Międzynarodowy Dzień Tolerancji

gazetka szkolna
Wzorem  lat ubiegłych  w dniu 15 listopada 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Zaakcentowaliśmy ten dzień  gazetką tematyczną&nb (...)

Nie zmarnuj swojego życia!

młodzież w trakcie spotkania
12 listopada w szkole odbyło się niecodzienne spotkanie, w którym wspólnie z uczniami LO uczestniczyli uczniowie klas 8. Inicjatorami i prowadzącymi tego wydarzenia b (...)

Klasy trzecie w Teatrze Pinokio

dzieci tańczące na scenie