Porcja jesiennego zdrowia

W dniu dzisiejszym w tornistrach uczniów klasy 1a zamiast książek królowały pojemniki z "jadalnymi darami jesieni". Pani Iwona Ciechowicz, która od lat aktywnie promuje w naszej szkole zdrowy styl życia postanowiła podejść do tematu "Dary jesieni" w sposób nietypowy i pokazać uczniom jak dbać o zdrowie wykorzystując sezonowe owoce i warzywa. Była świetna zabawa, nauka przygotowywania dań z owoców i wspólne spożywanie posiłków. Maluchy opuszczały dziś szkołę zdrowo najedzone i już szykują się na kolejne takie zajęcia w ramach akcji "Śniadanie daje moc".