Projekt CEO

We wtorek 10 października uczniowie klas IIIa i IIIb wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili  Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. Wizyta odbyła się w ramach 1. etapu ewaluacji projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej pod  hasłem „ Młody obywatel rozmawia, czyli jak wyjść z działaniami poza szkołę”. Młodsi koledzy zostali zapoznani z tajnikami pracy strażaków przez swoich starszych kolegów z klas Va i VIc . Program spotkania obejmował zwiedzanie budynku komendy, zajęcia w ramach udzielania pierwszej pomocy i projekcję filmu ukazującego różnorodne działania straży pożarnej. Kolejne etapy ewaluacji planowane są wiosną.