url niezgodny z rzeczywistym dostepem Śniadanie daje moc - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Śniadanie daje moc

             8 listopada społeczność naszej szkoły, jak co roku wzięła udział w akcji „Śniadanie daje moc”. Uczniowie wraz z wychowawcami wykonywali zdrowe śniadania, a celem akcji było przypomnienie zasad zdrowego odżywiania i higienicznego spożywania posiłków. Nauczyciele rozmawiali z wychowankami o problemie niedożywienia, przekarmiania i wyrzucania żywności. Na korytarzu szkolnym znalazła się gazetka poświęcona tematyce utrzymania zbilansowanej diety.

Uczniowie świetnie się bawili wymyślając nowe przepisy na ciekawe dania z warzyw i owoców. Akcja jak zwykle sprzyjała integracji zespołów klasowych i dobrej zabawie.

klasa 5b podczas przygotowywania posiłku uczniowie klasy 5b przy stole dziewczynki przygotowujące posiłek uczniowie klasy 6c chłopcy przy pracy uczniowie klasy 6c przy stoliku klasa 5d stół z potrawami talerz szaszłyków uczniowie klasy 6c z wychowawczynią klasa 6b klasa 6b w czasie spożywania śniadania uczniowie klasy 4a przy stole dziewczynki przygotowujące posiłek chłopcy na tle logo akcji klasa 2d z wychowawczynią klasa 1b z wychowawczynią śniadanie przygotowane przez klasę 1b uczniowie siedzący w ławkach dziewczynka prezentująca kanapkę uczniowie klasy 1d przy stole uczniowie klasy 1d z wychowawczynią dzieci jedzące śniadanie pierwszaki przy pracy chłopiec prezentujący kanapkę chłopiec prezentujący kanapkę chłopiec i dziewczynka z przygotowanym posiłkiem dziewczynki przy pracy chłopcy przygotowujący śniadanie pierwszaki z wychowawczynią klasa I a z wychowawczynią klasa Ic z wychowawczynią uczennica jedząca kanapkę piętrowa kanapka klasa 3a przy stole uczennice klasy 3a przy pracy klasa 4e przy śniadaniu