Daj włos...

ZOSTAĆ CICHYM ANIOŁEM DZIECI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH

Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli.

O tym, że do naszej szkoły chodzą osoby o ogromnym sercu i wielkiej empatii, wiedzą wszyscy. Wśród nich jest uczennice klasy 7C, Weronika Kowalczyk i Wiktoria Jess, które, w ramach działań wolontariatu, wsparły fundację Rak’n’Roll, przyłączając się do akcji DAJ WŁOS.

W tym celu przekazały 25 cm włosów, z których zostaną w najbliższym czasie wykonane peruki dla dzieci, po przebytej chemioterapii, ze szpitalnych oddziałów onkologicznych. Siódmoklasistki chciały również w ten sposób zainspirować koleżanki do niesienia pomocy, bowiem każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, pewnych działań, a to nie zawsze jest łatwe.

Mając tego świadomość, w imieniu wszystkich potrzebujących, zachęcamy dziewczyny do włączania się w akcję.

Poniżej zamieszczamy list, który otrzymała Weronika:

Cześć Weronika!

W imieniu Fundacji Rak'n'Roll oraz wszystkich kobiet potrzebujących i tych, które już otrzymały peruki z włosów naturalnych, dziękujemy Ci za przyłączenie się do akcji "Daj Włos" i tak cudowny gest jak ofiarowanie włosów.

Każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, podjęcia pewnych czynności i działania, a to nie wszystkim się udaje, bo jak wiemy nie jest to zawsze łatwe.

Mając tego świadomość wyrażamy ogromną wdzięczność w imieniu wszystkich potrzebujących.

"Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli"

Przesyłamy kulę energii!

Zespół Fundacji „Rak’n’Roll

RADA WOLONTARIATU

Chcesz pomóc?

Wystarczy, że Twoje włosy mają odpowiednią długość (ofiarować można min. 25 cm), nie są farbowane ani cieniowane i dostarczysz opiekunowi Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu, pani Agnieszce Jess, pisemną zgodę rodziców na przyłączenie się do AKCJI „DAJ WŁOS” FUNDACJI RAK’N’ROLL i przekazanie włosów. Pani umówi spotkanie w łódzkim salonie fryzjerskim, współpracującym z fundacją.

WAŻNE !!!

Ofiarodawca nie ponosi żadnych opłat.

fryzjerka zaplata włosy Wiktorii Wiktoria w czasie obcinania włosów ścięte warkoczyki ścięte  warkoczyki Weronika po obcięciu włosów