Śpiewamy kolędy

W Mikołajki odbył się szkolny konkurs kolęd. Jego organizatorką była p. Anetta Borowiecka, która w ten sposób wyszła na przeciw oczekiwaniom młodych artystów. Udział w nim mogło wziąć każde dziecko, które chciało sprawdzić swój talent wokalny. Do konkursu stanęło ponad 40 uczniów. Rywalizacja była tak zacięta, że konkurs nie został do końca rozstrzygnięty - 12 finalistów weźmie udział w dogrywce w najbliższym czasie. Zwycięzcy konkursu będą reprezentować szkołę na konkursach kolęd w szkołach muzycznych w Łodzi i Brzezinach. W pierwszym etapie zmagania uczestników oceniało jury w składzie: p. Joanna Płacheta, p. Agnieszka Jeziorska oraz uczennice (absolwentki szkół muzycznych) Oliwia Orzechowska i Oliwia Andrzejewska.

jury konkursu Aleksandra Szustak Natalia Gawrych Agata Walczewska Nikola Kotynia Gabriela Skibińska Kornelia Krakowiak Radosław Babiarski Przemysław Piasny Laura Wyroda Zuzanna Błaut Agata Poborczyk uczestnicy konkursu z p. Anettą Borowiecką Łucja Świderek Marcelina Klimkiewicz Oliwia Andrzejewska Sylwia Janik Kamil Kajtowski Aleksandra Węgrzycka Julia Lisiecka Maria Delewska Patrycja Kozioł Justyna Łyszkowicz Igor Gąsiorek Hanna Wawrzonek Małgorzata Lijek Martyna Skura Klaudia Walczewska Ksawery Truszkiewicz Julia Filipek Oliwia Fangrat Weronika Grzelak Aleksandra Płocka Martyna Chlebda Jagoda Tomaszewska Roksana Suchan Angelika Babiarska