url niezgodny z rzeczywistym dostepem Szkolne Koło Caritas - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Szkolne Koło Caritas

10 XII uczniowie Szkolnego Koła Caritas  uczestniczyli we Mszy świętej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  w Koluszkach. Przeżywając II niedzielę Adwentu słuchaliśmy słów proroka Jana, który wzywał: „ Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego!”. To wezwanie wolontariusze ze SKC potraktowali bardzo poważnie. Poruszając się ziemskimi drogami postanowili zbliżyć się nie tylko do Boga, ale do drugiego człowieka. Dlatego - przy współpracy z Parafialnym Kołem Caritas - przygotowaliśmy dla uczniów SOSW drobne niespodzianki. Na zakończenie Eucharystii każdy otrzymał słodki upominek i obrazek z podobizną św. Biskupa Mikołaja.

czekoladowe figurki w koszyku uczennice z opiekunką SKC dziewczynki rozdające czekoladowe figurki