url niezgodny z rzeczywistym dostepem Szopka Bożonarodzeniowa 2017 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Szopka Bożonarodzeniowa 2017

6 stycznia 2018 r. w kościele p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, laureatom konkursu plastycznego zatytułowanego: „Szopka Bożonarodzeniowa”. Organizatorami konkursu była: Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej i Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach.   

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej. Zgodnie z celami konkursu należało uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia, z poszanowaniem kultury chrześcijańskiej i narodowej. Ocenie podlegała: zgodność z tematem, nawiązanie do tradycji, kreatywność twórcza, nowatorstwo, dekoracyjność  wykonania pracy i ogólne wrażenie estetyczne. 

Laureatami naszej szkoły zostały dwie uczennice:

JOANNA GRZELAK z klasy VIIc – I miejsce

OLIWIA FANGRAT z klasy Vc – III miejsce

Dodatkową nagrodą w konkursie była prezentacja zwycięskich prac jako popularyzacja twórczości utalentowanych dzieci i młodzieży z miasta i gminy Koluszki w kościele p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

Serdecznie Gratulujemy !!!

ksiądz wręczający nagrodę uczennicy klasy 7 ksiądz wręczający nagrodę uczennicy klasy 5 wystawa szopek Joanna Grzelak z dyplomem Oliwia Fangrat z dyplomem