Lekcja otwarta "Oko w oko" - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Lekcja otwarta "Oko w oko"

Pani Anna Kabat, wychowawca klasy 3a, przeprowadziła wczoraj bardzo interesującą lekcję otwartą. Podczas zajęć uczniowie tej klasy poznawali narząd wzroku. Dzieci aktywnie pracowały w grupach, poznając budowę oka, jego funkcje, a także dowiedziały się, jak należy dbać o ten ważny zmysł. Nowoczesne technologie w postaci filmu edukacyjnego, interaktywnych zadań i quizu z użyciem tablicy multimedialnej, a także przyniesione rekwizyty były niewątpliwie atrakcyjną formą nauki poprzez zabawę. Z pomysłów pani Anny na pewno skorzystają przybyli na lekcję nauczyciele. Efektem zajęć był wypracowany przez dzieci wspólny plakat, który w przyszłości będzie służył innym jako pomoc edukacyjna. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliły się więc nie tylko dzieci… Dziękujemy za zaproszenie!