url niezgodny z rzeczywistym dostepem Miejsko – Gminny Projekt „Respect znaczy szacunek” - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Miejsko – Gminny Projekt „Respect znaczy szacunek”

W dniu 22 lutego 2018 roku, podczas uroczystego apelu szkolnego ogłoszone zostały wyniki wyborów reprezentanta klasy – uczniów wybranych w III edycji projektu „Respect znaczy szacunek”. W ramach projektu uczniowie klas I – III i IV – VII  wybierali spośród siebie te osoby, które darzą szacunkiem, ponieważ właśnie one potrafią okazać szacunek innym. Nad właściwym przebiegiem głosowania w klasach czuwali wychowawcy.

Reprezentanci klas – uczniowie wybrani w III edycji Projektu Miejsko – Gminnego „Respect znaczy szacunek” w roku szkolnym 2017/2018.

1. Milena Trzeciecka – kl. I a
  25. Jagoda Szymczyk – kl. VII a
  26. Agnieszka Gula – kl. VII b
  27. Anna Śnieg – kl. VII c

Wybrani przez zespoły klasowe uczniowie zostaną odznaczeni i wyróżnieni przez Burmistrza Koluszek na uroczystym spotkaniu w Miejskim Ośrodku Kultury w dniu 5 marca 2018 roku.

gazetka tematyczna uczniowie zgłoszeni do projektu przez kolegów z klas uczniowie zgłoszeni do projektu przez kolegów z klas uczniowie zgłoszeni do projektu przez kolegów z klas