Pierwszaki uczciły Dzień Babci i Dziadka

W dniu 25 stycznia 2018 roku uczniowie klasy Id zaprosili w szkolne progi  swoje Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały wspaniały program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Babcie otrzymały serwetkowe kwiaty, a Dziadkowie zostali udekorowani pięknymi krawatami. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami . Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Pierwszaki  poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zasiedli przy słodkim poczęstunku.