url niezgodny z rzeczywistym dostepem Pomoc dla Kuby - absolwenta naszej szkoły - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Pomoc dla Kuby - absolwenta naszej szkoły

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Już niejednokrotnie pokazaliście wielkość Waszych serc i wrażliwość na drugiego człowieka. Właśnie takie wartości staramy się przekazywać w naszej szkole Państwa dzieciom. Wierzymy, że i tym razem nie pozostaniecie obojętni.19- letni Jakub- absolwent naszej szkoły, chory na ostrą białaczkę, przeżywa właśnie trzeci nawrót choroby. Tym razem mamy bardzo mało czasu. Jedynym ratunkiem dla niego jest bardzo kosztowna kuracja, znacznie przewyższająca możliwości finansowe rodziny.

Wierzymy, że nasza wspólna pomoc pomoże uratować Kubę, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc i z góry dziękujemy za zainteresowanie.

puszki fundacji