Powitanie wiosny

Jak przystało na miłośników słońca i wiosny pierwszy dzień naszej ulubionej pory roku uczciliśmy niecodziennymi rozrywkami. Klasy młodsze zajęły się przygotowywaniem wiosennego śniadania, po którym bawiły się przy muzyce na żywo w czasie koncertu pt. „Świat Dixilandu”. Byli i tacy odważni, którzy wybrali się na poszukiwanie wiosny pod śniegiem i symboliczne topienie Marzanny. Czwartoklasiści rozgryzali skomplikowane zagadki logiczno – matematyczne na wesoło podczas konkursu "Matematyka od kuchni" zorganizowanego w ramach, przypadającego na marzec Miesiąca Matematyki. Uczniowie klas 7 – 5 powitali wiosnę na sportowo biorąc udział w rozgrywkach sportowych między klasami. Hitem dnia był oczywiście mecz w piłkę siatkową rozegrany między reprezentacją uczniów i nauczycieli. Bez względu na wyniki i zajęte miejsca wiosenne uśmiechy gościły na twarzach wszystkich uczniów i nauczycieli.