url niezgodny z rzeczywistym dostepem Daj włos - druga odsłona - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Daj włos - druga odsłona

W ostatnich  dniach pięć kolejnych uczennic, zainspirowanych zainicjowaniem przez siódmoklasistki współpracy z fundacją  Rak’n’Roll, w ramach działań wolontariatu, przyłączyło  się do akcji DAJ WŁOS. Natalia Stec (6a), Roksana Suchan (6a), Alicja Radomska (6b), Maria Delewska (4e) i Lena Radomska (2) udały się z p. Agnieszką Jess (opiekunem samorządu uczniowskiego) i p. Iwoną Majchrzak do łódzkiego salonu fryzjerskiego Wierzbicki&Schmidt i przekazały po 25 cm obciętych włosów na szczytny cel - peruki dla dzieci, po przebytej chemioterapii.
Z wielką radością informujemy również o zakwalifikowaniu grupy wolontariuszek do udziału w ogólnopolskim projekcie „Podaj dobro dalej!”, zorganizowanym przez Fundację im. Heleny Kmieć.        

uczennice przed obcięciem włosów fryzjerka myjąca włosy fryzjerka oddzielająca pasma włosów odcięte kosmyki włosów fryzjer odmierzający długość włosów obcinanie włosów fryzjerka i uczennica przed lustrem dziewczynki po obcięciu włosów podziękowania za oddanie włosów dla osób potrzebujących