Daj włos - druga odsłona

W ostatnich  dniach pięć kolejnych uczennic, zainspirowanych zainicjowaniem przez siódmoklasistki współpracy z fundacją  Rak’n’Roll, w ramach działań wolontariatu, przyłączyło  się do akcji DAJ WŁOS. Natalia Stec (6a), Roksana Suchan (6a), Alicja Radomska (6b), Maria Delewska (4e) i Lena Radomska (2) udały się z p. Agnieszką Jess (opiekunem samorządu uczniowskiego) i p. Iwoną Majchrzak do łódzkiego salonu fryzjerskiego Wierzbicki&Schmidt i przekazały po 25 cm obciętych włosów na szczytny cel - peruki dla dzieci, po przebytej chemioterapii.
Z wielką radością informujemy również o zakwalifikowaniu grupy wolontariuszek do udziału w ogólnopolskim projekcie „Podaj dobro dalej!”, zorganizowanym przez Fundację im. Heleny Kmieć.