url niezgodny z rzeczywistym dostepem Finał wojewódzki w biegach przełajowych z udziałem uczniów SP 2 Koluszki. - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Finał wojewódzki w biegach przełajowych z udziałem uczniów SP 2 Koluszki.

17 maja uczniowie naszej szkoły reprezentowali nasz powiat łódzki wschodni w finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych w Zgierzu, w ramach rozgrywek ŁSZS. Nasze drużyny wystartowały w trzech kategoriach wiekowych, po 6 zawodników w każdej drużynie. Uczniowie musieli się zmagać z trudnymi warunkami pogodowymi, ponieważ biegi odbywały się w deszczu, przez co powierzchnia była śliska a trasa biegu bardzo wymagająca. Zawodnicy jednak pokazali ducha walki i wywalczyli VI miejsce w województwie na 11 powiatów startujących, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w igrzyskach dzieci. W  starszej grupie wiekowej chłopcy zajęli IX miejsce, startowali z drużynami z gimnazjów o dwa lata starszymi. Indywidualnie Bartosz Płocki zajął III miejsce, zaś Amelia Napierała V. Gratulujemy naszym młodym zawodnikom i życzymy sukcesów w następnym roku.