url niezgodny z rzeczywistym dostepem Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy

Drodzy rodzice i uczniowie - oddając elektrośmieci wspieracie szkołę! W tym roku szkolnym szkoła przystąpiła do akcji "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy". Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Elektrośmieci będziemy zbierać do dnia 08.06.2018 r. Zbiórką zajmuje się p. Iwona Majchrzak. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego i materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Możecie zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody!

Elektrośmieci należy zostawiać przy śmietnikach (obok bramy wjazdowej od ul. Kościuszki). Pani Iwonie Majchrzak należy przekazać informację zawierającą imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń oraz spis przyniesionych przedmiotów.

elektrośmieci