url niezgodny z rzeczywistym dostepem Rajd pieszy klas 7 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Rajd pieszy klas 7

W dniu 19 czerwca uczniowie klas 7 z wychowawcami wzięli udział w rajdzie pieszym do Lisowic. Nad zbiornikiem wodnym uczniowie zorganizowali piknik, na którym nie zabrakło nawet pizzy. Dzieci obserwowały prace trwające na terenie powstającego kąpieliska i omawiały przyszłe atrakcje tego miejsca. Trasa rajdu wiodła przez Stare Koluszki, Lisowice i Erazmów. Dla niektórych uczniów najbliższe okolice okazały się zupełnie nieznane. Pogoda i nastroje sprzyjały wędrówce, która stanowiła zapowiedź nadchodzących wakacji. Z pewnością w przyszłym roku szkolnym będą organizowane podobne rajdy w kierunku Lisowic.

nauczycielki w czasie pikniku uczniowie odpoczywający pod drzewami uczniowie na trasie rajdu dziewczynki jedzące pizzę