Pamiętamy

17 września uczniowie klasy 5d przypomnieli wszystkim uczniom naszej szkoły, że nie zawsze wrzesień kojarzy się z zakończeniem wakacji. Podkreślali, że nie możemy zapomnieć co wydarzyło się 1 i 17 września 1939 roku, kiedy wrogie niemieckie i sowieckie wojska zaatakowały Polskę. Podniosły nastrój podkreślały recytacje emocjonalnych wierszy K. K. Baczyńskiego i K. I. Gałczyńskiego. Uczniowie z klasy 8b przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Koluszkach złożyli hołd i minutą ciszy uczcili wszystkich walczących i poległych, pamiętając, że to dzięki nim żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Uczniowie klasy 5d zapalili znicze pod obeliskiem znajdującym się w parku.

uczniowie przed Grobem Nieznanego Żołnierza uczniowie zapalający znicze pod obeliskiem