Ślubowanie

W dniu 5 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Koluszkach miała miejsce niezwykła uroczystość. Pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej.  Ślubowali na sztandar naszej szkoły, że będą godnie ją reprezentować, będą szanować  nauczycieli oraz kochać swoją ojczyznę.  Jednak zanim to nastąpiło musieli  wykazać się wiedzą  i umiejętnościami. Poprawnie rozwiązali zagadki przygotowane im przez uczniów klasy siódmej i egzamin został zaliczony. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele naszych władz: pani  Burmistrz  Krystyna Lewandowska, pani Mirosława Kobus – kierownik Wydziału Oświaty oraz przedstawiciel  miejscowej prasy  - pan  Zbigniew Komorowski. Nie mogło  też zabraknąć przewodniczącej Rady Rodziców  - pani Katarzyny Hejduk - Meli. Wszyscy życzyli uczniom sukcesów w szkole i dużo radości  z uczenia oraz wspaniałych przyjaciół. Na zakończenie  pierwszoklasiści  otrzymali  prezenty ufundowane  przez przedstawicieli władz miejskich i Radę Rodziców. Po oficjalnej uroczystości  każda klasa miała słodki poczęstunek.