Andrzejki

Tradycyjnie 30 listopada w naszej szkole klasy drugie zorganizowały dla swoich kolegów z klas młodszych Andrzejki. Przygotowane przez dzieci wróżby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wróżby odkrywały przed uczniami takie tajemnice przyszłości, jak: imię żony lub męża, wykonywany zawód, a nawet oceny z kolejnych klasówek. Traktowane przez uczniów z przymrużeniem oka przepowiednie dostarczały wielu emocji. Po wróżbach każda klasa zaproszona była na potańcówkę i wspólną zabawę. Był to bardzo ekscytujący dzień.