url niezgodny z rzeczywistym dostepem Zbiórka pieniędzy na WOŚP rozpoczęta! - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Zbiórka pieniędzy na WOŚP rozpoczęta!

5 grudnia odbył się pierwszy w tym roku kiermasz, z którego dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do dnia Wielkiego Finału WOŚP zaplanowanych zostało 8 takich kiermaszów. Uczniowie z klas 4 - 7 sprzedają przygotowane przez siebie lub rodziców łakocie i przysmaki. Cała społeczność szkolna chętnie korzysta z możliwości umilenia sobie przerw smacznymi przekąskami, a dzięki temu zbierane są pieniądze potrzebne chorym dzieciom. Dzięki wielkim sercom rodziców naszych uczniów, którzy wspierają dzieci w przygotowywaniu stoisk, SP 2 od kilku lat przekazuje WOŚP kwoty wielokrotnie większe niż inne placówki oświatowe. W zeszłym roku zebraliśmy ponad 8.000 zł!

HARMONOGRAM KIERMASZÓW

5 XII - KLASA 7B, 7C

11 XII - KLASA 7A, 5E

13 XII - KLASA 6B, 6C