Odwiedziny przedszkolaków

W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą naszą szkołę odwiedziły małe elfy, a dokładniej przedszkolaki z grupy IX z Przedszkola nr 2 w Koluszkach wraz z paniami wychowawczyniami. Obejrzały przygotowane przez uczniów i nauczycieli jasełka, zaśpiewały ze starszymi kolegami kolędy, po czym odwiedziły szkolną bibliotekę. Pani bibliotekarka przygotowała dla przedszkolaków zagadki ze słodkimi nagrodami oraz mikołajowe zadania. Dzieciom podobało się w szkole, wręczyły pani bibliotekarce pamiątkową kartkę świąteczną z podziękowaniem i zapowiedziały kolejną wizytę już w nowym roku.