Spotkanie na lodowisku

18 stycznia uczniowie klasy 4b uczestniczyli w spotkaniu z najmłodszą polską olimpijką, mistrzynią Polski w wieloboju sprinterskim 2018 r. Karoliną Bosiek oraz reprezentantem Polski juniorów i seniorów w sprincie Damianem Żurkiem. Spotkanie zorganizowane było przez Komendę Powiatową Policji w ramach akcji "Szybko i bezpiecznie na lodowisku w Koluszkach". Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego na lodzie i śniegu. Panczeniści przygotowali pokaz sprzętu sportowego, którego używają w czasie zawodów, odpowiadali na pytania dzieci, wspólnie jeździli na łyżwach, uczyli jak spędzać czas na świeżym powietrzu w ferie zimowe. Mistrzowie łyżwiarstwa szybkiego rozdawali autografy i robili pamiątkowe zdjęcia z osobami przybyłymi na spotkanie.