Bezpieczne ferie zimowe

Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o nasz bezpieczny wypoczynek podczas ferii zimowych. W dniu 5 lutego odbyły się  spotkania uczniów klas I – III  z dzielnicowymi KPP w Koluszkach mł. asp. Konradem Kaczmarkiem, asp. Romanem Wachowcem na temat zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Podczas spotkań funkcjonariusze przypomnieli uczniom zasady zachowania w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem roli odblasków przy poruszaniu się na drodze w terenie niezabudowanym. Funkcjonariusze zwrócili uczniom również uwagę na właściwe wykorzystanie multimediów w codziennym życiu. W dniu 7 lutego uczniowie klasy II a,  III c i  III d zaprezentowali przedstawienie pt.: „Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie przedstawili społeczności szkolnej, jak we właściwy sposób i bezpiecznie zorganizować zimowy wypoczynek. Mogliśmy również obejrzeć prezentację multimedialną oraz gazetkę tematyczną.