Tłusty czwartek i ostatki

Karnawał zmierza ku końcowi, za nami bardzo słodki czwartek w szkole. Wzorem naszej polskiej tradycji, która mówi, że dozwolone jest w tym dniu objadanie się - w każdej klasie uczniowie ze swoimi wychowawcami jedli same pyszności. Były lukrowane pączki z rozmaitymi nadzieniami, faworki, a nawet pizza. Natomiast dziś, w ostatni wtorek karnawału tradycyjnie uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły w niecodziennych strojach. Klasy przebrane były tematycznie, a efekty tych działań najlepiej ilustruje galeria zdjęć.