Przedszkolaki z wizytą w szkole

8 marca do naszej szkoły zawitali w odwiedziny przyszli uczniowie - przedszkolaki z pobliskiego przedszkola. Wraz z paniami bibliotekarkami zwiedzili szkołę, obejrzeli sale lekcyjne, świetlicę, aulę i szatnię, a na koniec bibliotekę. W sali biblioteki czekały na nich zabawy związane z układaniem i opisywaniem zabawnych zająców oraz ukryte skarby oznaczone zajęczymi tropami. Każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę zakładkę do książki i cukierka na osłodę. Dzieciom podobało się w szkole i obiecały odwiedzić nas na dniach otwartych. Dostaliśmy też zaproszenie do zwiedzenia przedszkolnego ogrodu. Na zakończenie chłopcy z przedszkola wręczyli paniom kwiaty w podziękowaniu za wizytę.