Wielki sukces w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

W wielką radością i dumą informujemy, iż uczeń klasy 7c, Kamil Wachowicz odniósł ogromny sukces w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego, którego organizatorem jest Łódzkie Kuratorium Oświaty. Bardzo się cieszymy, ponieważ Kamil otrzymał oficjalnie tytuł laureata tego konkursu. Konkurs przebiegał w trzech etapach. Po listopadowych, szkolnych eliminacjach – 10 stycznia odbył się II etap konkursu (rejonowy), po którym z piątym wynikiem nasz uczeń zakwalifikował się do ostatniej, najtrudniejszej już części. Wyniki, na które czekaliśmy około tygodnia były fenomenalne. Wielki talent, wytrwałe i systematyczne przygotowania, zainteresowanie nauką języka angielskiego i praktyczne stosowanie języka mówionego okazały się kluczem do sukcesu dla tego młodszego rocznikowo siódmoklasisty. W środę 3 kwietnia w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie wszystkich konkursów kuratoryjnych, na którym nasz uczeń został uhonorowany i nagrodzony. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia Kamilowi! Chłopiec sprostał bardzo trudnemu wyzwaniu. Brawo dla naszego ucznia!

plansza informacyjna Kamil odbierający nagrodę z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty Pana Grzegorza Wierzchowskiego Kamil w gronie laureatów