Złoto dla dziewcząt z SP nr 2 w Koluszkach

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły  5 kwietnia 2019 r wzięła udział w finałach wojewódzkich w drużynowych biegach przełajowych w Zgierzu. Reprezentacja składała się z sześciu uczennic klas piątych i szóstych. W roczniku 2006/2007 rywalizowało 12 drużyn, reprezentujących poszczególne powiaty. Nasze dziewczyny zdeklasowały pozostałe drużyny wygrywając z ogromną przewagą punktową. Indywidualnie ten bieg wygrała Amelia Napierała, kolejne miejsca naszych uczennic to: 5 m-Aleksandra Kulińska, 9 m-Nikola Kotynia, 18m -Julia Gajewska, 19 m-Hanna Wawrzonek, 22 m-Adrianna Siemińska. W naszej drużynie rezerwową była Bianka Rogalska. Dziewczyny otrzymały złote medale, dyplom i piękny puchar dla szkoły. Z uśmiechem na twarzy i tytułem Mistrzyń Województwa Łódzkiego powróciły do Koluszek. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową. 26 kwietnia dziewczyny wystartują w mistrzostwach Polski, reprezentując nasze województwo. Życzymy powodzenia.

zwycięska drużyna z Panią Moniką Wróblewską