Bezpieczeństwo w czasie wakacji

Co roku, przed rozpoczęciem wakacji w szkole przeprowadzanych jest szereg działań przypominających uczniom zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji. Wychowawczynie klas 2c i 2b wraz z uczniami przygotowały przedstawienie poświęcone tym zagadnieniom. Na monitorach w korytarzu szkolnym wyświetlana była prezentacja na temat niebezpieczeństw czyhających na nierozważnych  turystów. Bezpieczeństwo dzieci jest dla szkoły sprawą priorytetową, dlatego niezmiennie przed każdym okresem dłuższego wypoczynku dla uczniów tematy właściwych zachowań w czasie wolnym są omawiane i przypominane.

uczniowie śpiewający piosenkę drugoklasiści podczas występu chłopiec i dziewczynka wykonujący utwór muzyczny uczniowie w czasie tańca chłopiec recytujący wiersz