Kolejny sukces szkoły!

Po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w III Dekanalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej - „W mocy Ducha Świętego”, który odbył się 29 września 2019r. w Chrustach. Szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Mikołaj Kaliszewski z klasy IIIc i Aleksandra Szustak z klasy VIa. Każdy z wykonawców  zaśpiewał dwa utwory. Jeden związany z tematem Ducha Świętego, drugi – dowolny utwór o tematyce religijnej.

Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych podopiecznych. Dziękujemy Mikołajowi, który otrzymał wyróżnienie oraz Oli, która przepięknym śpiewem pieśni - „Niech Twój Święty Duch” i „Nim świt obudzi dzień” wywalczyła II miejsca.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Aleksandra Szustak w czasie wykonywania utworu Jury konkursu i nasza reprezentantka statuetka za zajęcie II miejsca wręczanie nagród naszej uczennicy