Dzień Języków Obcych

W miniony czwartek 26.09.2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole znany każdemu Europejczykowi Dzień Języków Obcych. Z tej okazji zostało zorganizowane przedstawienie w języku angielskim dla uczniów- klas 1- 3, które przygotowały klasy 3a, 3b oraz 3d. Tego wyjątkowego dnia wszystkie młodsze klasy miały okazję wziąć aktywny udział w celebrowaniu Europejskiego Dnia Języków Obcych i każda klasa zaangażowała się w przygotowania do szkolnej imprezy. Gdyż w ramach konkursu zespoły klasowe przygotowywały plakaty o danym – wylosowanym przez siebie kraju,  natomiast klasy pierwsze – wykonały flagi. Mamy nadzieję, że zorganizowane przedsięwzięcie zachęciło uczniów do pilniejszej nauki języków obcych i bardzo się cieszymy, że mieliśmy również zaszczyt gościć rodziców naszych małych aktorów.

uczniowie w czasie przedstawienia dzieci wykonujące taniec na scenie chłopiec przebrany za kucharza