Wycieczka do Konarzewa

30 września uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do Konarzewa. Mieli tam swój udział w kiszeniu kapusty, młóceniu zboża, lepieniu naczyń z gliny oraz pracach w polu. Odwiedzili stajnię,w której dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o życiu i pielęgnacji koni. Spróbowali także wielu przysmaków, które częściowo sami przygotowali. Do domu każdy wrócił z upieczonym chlebkiem, glinianym naczyniem i świeżo udeptaną kapustą pochodzącą z ekologicznej uprawy. To był udany wyjazd.