Uczniowie SP 2 w finałach wojewódzkich

Uczniowie naszej szkoły 20 września brali udział w gminno-powiatowych biegach przełajowych. Biegali na dystansach 1000 i 1500 m. Pierwsza piątka z każdego biegu kwalifikowała się do udziału w finale wojewódzkim. Z naszej szkoły następujące osoby wywalczyły prawo startu w finale w Uniejowie:

1.Amelia Napierała-I m  w IMS

2.Igor Staroń-II m w IMS

3.Adrianna Siemińska-II m w ID

4.Milena Płocka-III m w ID

5.Michał Chądzyński -III m w ID

6.Aleksandra Kulińska -IV m w ID

7.Nikola Kotynia -V m w ID

8.Radosław Babiarski – IV m w ID

W Uniejowie najlepiej wypadła Amelia Napierała, która po morderczej walce wywalczyła brązowy medal. Pozostałe dziewczyny zajęły następujące miejsca: A.Siemińska -13, A.Kulińska-15, N.Kotynia-20.Olbrzymie brawa należą się najmłodszej uczestniczce tych zawodów M.Płockiej , która na 94 startujących zawodniczek zajęła 41 m. Chłopcy uplasowali się w połowie stawki, na 101 startujących. Wszystkim ogromnie gratulujemy!

reprezentacja szkoły z pucharem zwycięskie drużyny na podium uczniowie w strojach sportowych