Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Uczniowie klas 6d, 6e oraz 7d udali się w ostatnich dniach września na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Chociaż wycieczka trwała tylko jeden dzień – zwiedzili wiele bardzo ciekawych miejsc. Wśród atrakcji turystycznych znalazły się wejście Drogą Królewską na Łysiec (Łysą Górę- drugi co do wysokości szczyt w Górach Świętokrzyskich), zwiedzanie Klasztoru i Kościoła Misjonarzy Oblatów z relikwiami drzewa Krzyża Świętego oraz Kryptą Jeremiego Wiśniowieckiego, rumowisko skalne Gołoborze, wystawa przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym Świętokrzyskiego Parku Narodowego, niezwykła Jaskinia Raj oraz Sabat Krajno, czyli Park Rozrywki i Miniatur, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie po niemalże całym świecie… Jak to możliwe? Wystarczy obejrzeć zdjęcia z tego zaskakującego i zabawnego miejsca. Wyjazd niewątpliwie się udał!