Srebro dla uczennic SP 2 w finale wojewódzkim

Uczniowie naszej szkoły 9 października brali udział w gminnych biegach sztafetowych. Ośmioosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców walczyły w dwóch kategoriach wiekowych w ID i IMS, w obu kategoriach dziewczęta zajęły I, a chłopcy II miejsce. Tym sposobem na półfinały wojewódzkie do Tomaszowa pojechały cztery drużyny z naszej szkoły. Po zaciętych walkach, dziewczyny młodsze zajęły I miejsce i wywalczyły prawo startu w finale wojewódzkim. Chłopcy młodsi zajęli IV miejsce, dziewczyny starsze III miejsce, chłopcy starsi VIII miejsce. W każdej kategorii startowało 12 drużyn.

Finał wojewódzki odbył się w Sieradzu. Nasze dziewczyny nie zawiodły, w pięknym stylu pokonały 13 zespołów i wywalczyły srebrne medale , ulegając tylko dziewczynom ze szkoły sportowej z Aleksandrowa Łódzkiego. Nasze wicemistrzynie wróciły do Koluszek z uśmiechami na twarzy i pięknym pucharem.

Skład drużyny:

1.Aleksandra Kulińska