Zdrowo jem, więcej wiem

W miesiącu październiku i listopadzie uczniowie klasy II c i III a biorą udział w jubileuszowej dziesiątej edycji ogólnopolskiego projektu prozdrowotnego „Zdrowo jem, więcej wiem”. Wzorem ubiegłych lat projekt objęła honorowym patronatem Pierwsza Dama, Agata Kornahauser-Duda. Udział w projekcie to szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie. Najcenniejszą nagrodą „główną” dla wszystkich uczestników jest możliwość zmiany stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Bardzo cieszymy się, że uczniowie tak licznie i chętnie biorą udział w tym przedsięwzięciu. Brawo!

Dzieci oglądają przyniesione przez siebie owoce i warzywa Dziewczynki zmysłem smaku i dotyku starają się rozpoznać owoc lub warzywo Grupa fioletowa zapisuje, jakie zgromadziła fioletowe owoce i warzywa Dziewczynki prezentują układ taneczny do piosenki Dziewczynki układają zagadkę owocowo-warzywną Chłopiec zapoznaje się z informacjami na temat wartości odżywczych owoców i warzyw Zagadki owocowo-warzywne Ordery Miłośników Sportu