Wycieczka do teatru

Dnia 21 października 2019 r. uczniowie klasy II b i II c udali się na zajęcia artystyczne do Teatru Wielkiego w Łodzi. Magia teatru operowego jest wyjątkowa, gdyż składa się z połączenia sztuk: muzyki, plastyki, tańca. Podczas wizyty w Teatrze dzieci wzięły udział w zajęciach wokalno-aktorskich, tanecznych, muzycznych oraz plastycznych. Zajęcia zmieniały się co godzinę, więc wszyscy uczestnicy zaprezentowali się w każdej z tych dyscyplin oraz nabyli nową wiedzę i umiejętności. Wielką radość sprawiło dzieciom przebieranie się w stroje operowe, mierzenie peruk oraz kapeluszy. Zajęcia były ciekawie przygotowane, prowadzone co godzina przez innych specjalistów z danej dziedziny, a wśród dzieci cieszyły się ogromnym zaangażowaniem.