Potrójne zwycięstwo naszych drużyn w piłce ręcznej

 

 28 i 29 października w hali OSiR zostały rozegrane gminne zawody w piłce ręcznej w ramach ID i IMS dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę  reprezentowały cztery drużyny, po dwie w kategorii dziewcząt i chłopców. W ID w każdej kategorii spotkały się cztery drużyny, które walczyły systemem pucharowym. Dziewczyny wywalczyły mistrzostwo gminy, po wysoko wygranych meczach  z SP 1 i SP w Długiem. Chłopcy zajęli czwarte miejsce, przegrywając z SP 1 w rzutach karnych i SP w Różycy. 

W rozgrywkach IMS drużyny naszej szkoły, zarówno dziewczyny jak i chłopcy zdobyli tytuł Mistrza Gminy. Chłopcy w finale pokonali SP 1, natomiast dziewczyny pokonały drużynę z SP w Długiem. Wszyscy zwycięzcy otrzymali złote medale i piękne puchary. W szkole zapanowała ogromna radość i gratulacje od kolegów i koleżanek. Wszyscy zawodnicy otrzymali gratulacje i podziękowania od Pana Dyrektora  Sławomira Meli.

       Zwycięskie drużyny, będą reprezentować nasz powiat w półfinałach wojewódzkich w Tomaszowie Mazowieckim. Życzymy powodzenia.

                                                       Wszystkim ogromnie gratulujemy!

reprezentacja dziewcząt reprezentacja dziewcząt na podium reprezentacja chłopców na podium