Śniadanie to najlepszy start w nowy dzień!

W dniu 7 listopada odbyła się w naszej szkole akcja promująca zdrowe odżywianie pod nazwą Śniadanie Daje Moc. Należy podkreślić, że dzień ten obchodzony jest w Europie, jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W tym cyklicznym przedsięwzięciu uczestniczyły wszystkie klasy I-III łącząc działania przyjemne z pożytecznymi. Mając na względzie, że śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek dnia, uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowywali zdrowe kanapki, sałatki i inne pyszności. Wiemy, że dzięki zdrowym posiłkom dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.