Świąteczne przedstawienie

Witając Święta Bożego Narodzenia, a żegnając stary 2019 rok, klasa 4a wraz z Natalią Wieczorek, Natalią Cieślik oraz Olą Szustak i Mikołajem Kaliszewskim przygotowała jasełkę. Do stajenki betlejemskiej przybyli pasterze, królowie, aniołowie, a wśród nich Michał Archanioł i wszyscy złożyli hołd Dziecięciu. Nawet Herod chciał przypatrzeć się darom, złożonym przez trzech króli, ale Śmierć mu nie pozwoliła. Wszyscy aktorzy i wokaliści przybliżyli widowni szkolnej historię o Narodzeniu Pańskim i wszyscy (aktorzy i widownia) bawili się jej przebiegiem. Nad całością pieczę trzymały panie katechetki oraz wychowawczyni klasy 4a.