Hej kolęda, kolęda!

6 stycznia to wyjątkowy dzień w okresie Bożego Narodzenia. To właśnie w Święto Epifanii zgromadziliśmy się na dorocznym Orszaku Trzech Króli. Dzieci z naszej Szkoły wzięły udział w licznych konkursach, jasełkach i Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W konkursie na najlepsze przebranie I miejsce zajęli : Szymon Sztuka klasa IIb i Szymon Gryglak klasa IIa, natomiast w kategorii klas IV-VIII  III miejsce zajął Wojtek Sipak z klasy IVb. Pięknym śpiewem skruszyli serca: Natalia Wieczorek klasa IVc i Mikołaj Kaliszewski klasa IIIc.
Kropkę nad "i" postawiła grupa przepięknych aniołów, która słowami kolędy "Dzisiaj w Betlejem" witała narodzonego Jezusa wraz ze swoimi opiekunkami: p. M. Krajewską-Warszewik, p. L. Długosz i p. K. Adamczewską.
To wyjątkowe popołudnie zostanie nam w pamięci na długo. "Zawsze ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez Ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie".
podziękowanie za udział w przeglądzie kolęd i pastorałek uczniowie wraz z panią katechetką uczniowie w czasie wykonywania utworu