Wycieczka do Warszawy

W przedświątecznym czasie klasy trzecie wyruszyły na wycieczkę do Warszawy. Najpierw obejrzeliśmy Stadion Narodowy: strefę kibica, szatnie zawodników, pomieszczenia odnowy biologicznej. Największe wrażenie sprawiło obejrzenie strefy VIP, gdzie mogliśmy wejść do salonki Prezydenta, oraz sali kryształowej i diamentowej. Potem zwiedzaliśmy Stare Miasto oraz przepiękne wnętrza Zamku Królewskiego. Gdy nastał zmierzch przejechaliśmy pięknymi ulicami naszej stolicy, które w okresie świąt wyglądały bajecznie, do Wilanowa. Tam czekała na wszystkich prawdziwa uczta zmysłowa. W przepięknej scenerii kolorowych światełek każdy z uczestników wycieczki poczuł się jak w „baśni z tysiąca i jednej nocy”. Po powrocie wszyscy poczuli świąteczną atmosferę.