WOŚP

Od 4 lat uczniowie naszej szkoły, przy ogromnym wsparciu rodziców,  przygotowują kiermasze słodkości. Cel jest oczywiście szczytny – towarzyszy mu zbiórka pieniędzy na FUNDACJĘ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie i rodzice przygotowywali w korytarzu naszej szkoły stoiska z wyjątkowymi przekąskami. W tym roku można było zasmakować niemalże wszystkich najlepszych przysmaków -  pysznych ciast domowego wypieku, wyszukanych deserów i soków. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców za wielką pomoc w przygotowanie kiermaszów.

W bierzącym roku wsparliśmy Wielką Orkiestrę kwotą 9003 zł i 29 gr