Bal karnawałowy

W piątek w naszej szkole było muzycznie, kolorowo i karnawałowo. Uczniowie klas 1-4 przebrani w pomysłowe i zabawne stroje tańczyli i bawili się wspólnie w sali gimnastycznej, a już po południu parkiet należał do starszych uczniów. Tutaj również nie zabrakło kreatywności w kwestii ubioru. Przy muzyce zapewnionej przez profesjonalnego didżeja i niesamowitym efektom świetlnym aż miło było potańczyć, a nawet popatrzeć na wymyślane przez uczniów choreografie. Tradycyjnie, pod koniec zabawy cała sala tańczyła tak zwaną „belgijkę”. Było wspaniale! Serdecznie dziękujemy również za słodki poczęstunek, który w trakcie trwania całej zabawy organizowali przedstawiciele Rady Rodziców. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej wyjątkowej dyskoteki karnawałowej.