Laureaci

Ogólnopolski konkurs „Meditest” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i obejmuje ogromny zakres zagadnień dotyczących zdrowego stylu życia, budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu, zagrożen dla zdrowia i życia człowieka oraz postępowania w nagłych wypadkach czyli pierwszej pomocy przedmedycznej.

W bieżącym roku szkoła może się poszczycić ogromnym sukcesem, jaki odnieśli nasi uczniowie biorący udział w tym konkursie. Na 3788 uczestników w kategorii klas 7 – 8 nasi reprezentanci zajęli 2, 3 i 5 miejsce, zostając tym samym laureatami „Meditestu”. 2 miejsce należy do Angeliki Babiarskiej, 3 miejsce zajął Stanisław Radziszewski , a 5 miejsce Kamil Wachowicz. 7 miejsce w klasyfikacji zajęła Olga Malinowska, zdobywając wyróżnienie.

Laureatom serdecznie gratulujemy!