Diabetolog w klasie 2a

Uczniowie klasy 2a kolejny raz gościli w swojej klasie mamę Igora Chłapińskiego. Pani Katarzynie Lesiak-Chłapińskiej towarzyszyła tym razem wyjątkowa dziewczynka, również uczennica naszej szkoły. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się kim jest i czym zajmuje się diabetolog, a co się z tym wiąże czym jest cukrzyca, jak rozpoznać tę chorobę i w jaki sposób się ją leczy. Śmiałkowie mogli zbadać sobie poziom cukru we krwi i podać dawkę insuliny pluszowym pacjentom. Dziękujemy Pani Katarzynie i Kornelii za wizytę w klasie 2a.