Zajęcia w klasie 2b

Klasa 2b nie próżnuje. Już na samym początku uczniowie otrzymali zadania rozpisane na cały tydzień.Zamieszczone zdjęcia są efektem ich pracy. Dzieci napisały wspaniałe przepisy na wiosnę, która niebawem u nas zagości. Aby ją zachęcić do rychłego przyjścia  uczniowie wykonali niezwykle prace plastyczne, do których zainspirował ich filmik "Zwiastuny wiosny" na youtube oraz zadania w learning apps. W galerii również zdjęcię Marysi Jagiełło, która wykonała dodatkową pracę: puzzle w jigsawplanet oraz zwiastuny wiosny w learning apps.

strona z zeszytu ćwiczeń strona z zeszytu ćwiczeń strona z zeszytu ćwiczeń praca plastyczna strona z zeszytu ćwiczeń praca plastyczna praca plastyczna Marysia Jagiełło przy pracy