Uczniowie SP2!

Do 10 kwietnia 2020 r. został wydłużony okres zawieszenia zajęć w szkole. Czas, w którym jesteśmy wymaga od nas wszystkich wzajemnego zrozumienia i współpracy. Od Was oczekujemy pełnej mobilizacji i gotowości do samodzielnej pracy. To wielki sprawdzian odpowiedzialności i samodyscypliny uczniów. Nauczyciele będą kierować Waszą pracą w domu i oceniać wykonane zadania. Wykorzystajcie ten czas maksymalnie!

Czas spędzony w domu sprzyja kontaktowaniu się poprzez media społecznościowe i różnorakiemu wykorzystywaniu zasobów Internetu. Proszę, przypomnijcie sobie wszystkie rady i ostrzeżenia na ten temat, jakie kierowali do Was wychowawcy, nauczyciele i edukatorzy zapraszani do szkoły w ostatnich latach. Korzystajcie z zasobów Internetu mądrze i bezpiecznie!

Pamiętajcie również, żeby dbać o siebie i swoich bliskich, a w podejmowaniu decyzji kierować się rozsądkiem, wiedzą na temat aktualnych zagrożeń i sposobów zabezpieczenia się przed nimi. No i przede wszystkim: ZOSTAŃCIE W DOMU!

zeszyty