Pożegnanie ze szkołą

Niektórzy jeszcze nie mogą uwierzyć, że to ostatni dzień nauki szkolnej. Właściwie dzisiaj o nauce nie było mowy, bo po mszy kończącej rok szkolny w naszej placówce zapanowała atmosfera ogólnego pikniku i słodkiego lenistwa. Wychowawcy spędzali czas z dziećmi na trawniku szkolnym, w pizzeriach, lodziarniach itp. Jak przystało na naszą szkołę nie zabrakło też akcentu zdrowotnego. Przed szkołą stanęła krowa (jak żywa), "zatankowana" prawdziwym mlekiem. Wszyscy uczniowie mieli niepowtarzalną okazję spróbować swoich sił w dojeniu zwierzaka. Dzięki współpracy z firmą mleczarską w ramach programu "Szklanka mleka" dzieci otrzymały mleko smakowe, soki i firmowe gadżety. Rok szkolny możemy uznać za zakończony!