url niezgodny z rzeczywistym dostepem Czerwcowe przedstawienia teatralne w języku angielskim - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Czerwcowe przedstawienia teatralne w języku angielskim

W ostatnim miesiącu nauki klasy drugie trzy razy zaprezentowały swoje umiejętności językowe i teatralne podczas spektakli, na które zaproszeni zostali rodzice uczniów poszczególnych klas, a nawet goście z zewnątrz - studenci Akademii Wieku Dojrzałego. 
Przebrani  w piękne stroje mali aktorzy, odgrywali historyjki doskonale im znane z ich podręczników do nauki języka angielskiego. Zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć zabawne  scenki i posłuchać rymowanek i piosenek do trzech różnych historyjek, oczywiście w języku angielskim. 
Były to: opowieść o księżniczce i żabie, zabawna historyjka o zwierzętach, które chciały wyłowić księżyc  z rzeki oraz pouczająca scena o pożyczaniu przyborów szkolnych. 
Te wyjątkowe inscenizacje małych uczniów naszej szkoły odegrano 6 i 14 czerwca. Z pewnością utrwalą się w pamięci dzieci na długo, jak również  słownictwo i zwroty, które musiały doskonale opanować. Gratulujemy świetnego występu dzieciom z klasy 2b, 2c oraz klasie 2a, który odbył się
w ubiegłą środę. Szczególnie podziękowania dla rodziców za pomoc w przygotowaniu strojów.